نویسنده:حسن ستاری غلامی

روز پایانی دوران طلایی نوروز 97 در واحد سیدخندان

روز آخر دوران طلایی نوروز 97 فرا رسید...


پس از آخرین آزمون عصرانه و زنگ مطالعاتی پایانی، دانش آموزان پس از تحویل کارنامه ی دوران طلایی در یک نگاه، با معاونت آموزشی و ناظران علمی و پشتیبان ویژه صحبت هایی در مورد اردوی برگزار شده در واحد سید خندان داشتند.هریک از دانش آموزان نظر خودشان را در مورد نحوه ی برگزاری اردو بیان کردند.در ادامه نظر چند نفر از دانش آموزان را می خوانید...


•  سید امیرحسین تقوی-چهارم تجربی-میانگین تراز 6756

از محاسن اردوی مطالعاتی برگزار شده، حضور و همراهی ناظران علمی و پشتیبان بسیار قوی بود و کادر مدرسه هم بسیار منظم در برگزاری آزمون های صبحانه و عصرانه عمل می کردند، در پایان از تمامی آن ها تشکر می کنم.

•  امیرحسین معصومی-چهارم تجربی-میانگین تراز 6008

در مجموع دوران طلایی نوروز برایم مفید بود و اردوی مطالعاتی برگزار شده باعث شد در برخی دروس پیشرفت خوبی داشته باشم. 


•  امیر بهنام-چهارم ریاضی-میانگین تراز 6234
اردوی بسیار خوبی بود، مخصوصا برنامه ریزی های درسی ای که توسط ناظران علمی و پشتیبان برایم انجام شد بسیار کارگشا بود و تمام مشکلات درسی من را در اردو حل کردند.


•  سجاد عسگری-چهارم تجربی-میانگین تراز 4154
اردوی مطالعاتی امسال نسبت به سال های گذشته که من تجربه ی حضور در آنها را داشتم خیلی بهتر بود، دانش آموزانی که امسال حضور داشتند بسیار قوی تر بودند.از همکاری ناظران علمی و پشتیبان حاضر در اردو جهت مشاوره هایی که برایم انجام دادند سپاسگزارم.در پایان باید بگویم کنکور پایان زندگی نیست پلی است به سوی موفقیت.

•  محمد محمدی حسینی نژاد-چهارم تجربی-میانگین تراز 5353
اردوی برگزار شده برای من خیلی خوب بود.من توانستم قسمتی از دروس مانند فیزیک و شیمی را که خوب یاد نگرفته بودم با کمک ناظران علمی یاد بگیرم.


•  محمدرضا احمدی- چهارم ریاضی-میانگین تراز 5606
از زحمات پشتیبان و ناظران علمی حاضر در اردو به جهت برنامه ریزی های درسی بسیار راضی بودم.از همه سپاسگزارم.


•  محمدمعین خاقانی- چهارم ریاضی-میانگین تراز 5622
در مجموع اردوی خوبی بود، پشتیبان ها و ناظران علمی حاضر در اردو بسیار قوی بودند و به من در زمینه ی رفع اشکال دروس پایه بسیار کمک کردند.


•  علیرضا فرمانی-چهارم ریاضی-میانگین تراز 5883
در مجموع اردوی بسیار خوبی بود.از مزایای آن می توان به برگزاری آزمون های صبحانه و عصرانه اشاره کرد که به من بسیار کمک کرد.تیم پشتیانی و ناظران علمی قوی ای کنار ما بودند، با حضور این اشخاص حس کردیم به موفقیت خیلی نزدیک تر شده ایم.

در پایان دانش آموزان چند عکس یادگاری گرفتند...