سرای دانش

روز پایانی دوران طلایی نوروز 97 در واحد سیدخندان

در روز پایانی اردوی مطالعاتی نوروز ۹۷، پای صحبت دانش آموزان نشستیم...

روز آخر دوران طلایی نوروز 97 فرا رسید...


پس از آخرین آزمون عصرانه و زنگ مطالعاتی پایانی، دانش آموزان پس از تحویل کارنامه ی دوران طلایی در یک نگاه، با معاونت آموزشی و ناظران علمی و پشتیبان ویژه صحبت هایی در مورد اردوی برگزار شده در واحد سید خندان داشتند.هریک از دانش آموزان نظر خودشان را در مورد نحوه ی برگزاری اردو بیان کردند.در ادامه نظر چند نفر از دانش آموزان را می خوانید...


•  سید امیرحسین تقوی-چهارم تجربی-میانگین تراز 6756

از محاسن اردوی مطالعاتی برگزار شده، حضور و همراهی ناظران علمی و پشتیبان بسیار قوی بود و کادر مدرسه هم بسیار منظم در برگزاری آزمون های صبحانه و عصرانه عمل می کردند، در پایان از تمامی آن ها تشکر می کنم.

•  امیرحسین معصومی-چهارم تجربی-میانگین تراز 6008

در مجموع دوران طلایی نوروز برایم مفید بود و اردوی مطالعاتی برگزار شده باعث شد در برخی دروس پیشرفت خوبی داشته باشم. 


•  امیر بهنام-چهارم ریاضی-میانگین تراز 6234
اردوی بسیار خوبی بود، مخصوصا برنامه ریزی های درسی ای که توسط ناظران علمی و پشتیبان برایم انجام شد بسیار کارگشا بود و تمام مشکلات درسی من را در اردو حل کردند.


•  سجاد عسگری-چهارم تجربی-میانگین تراز 4154
اردوی مطالعاتی امسال نسبت به سال های گذشته که من تجربه ی حضور در آنها را داشتم خیلی بهتر بود، دانش آموزانی که امسال حضور داشتند بسیار قوی تر بودند.از همکاری ناظران علمی و پشتیبان حاضر در اردو جهت مشاوره هایی که برایم انجام دادند سپاسگزارم.در پایان باید بگویم کنکور پایان زندگی نیست پلی است به سوی موفقیت.

•  محمد محمدی حسینی نژاد-چهارم تجربی-میانگین تراز 5353
اردوی برگزار شده برای من خیلی خوب بود.من توانستم قسمتی از دروس مانند فیزیک و شیمی را که خوب یاد نگرفته بودم با کمک ناظران علمی یاد بگیرم.


•  محمدرضا احمدی- چهارم ریاضی-میانگین تراز 5606
از زحمات پشتیبان و ناظران علمی حاضر در اردو به جهت برنامه ریزی های درسی بسیار راضی بودم.از همه سپاسگزارم.


•  محمدمعین خاقانی- چهارم ریاضی-میانگین تراز 5622
در مجموع اردوی خوبی بود، پشتیبان ها و ناظران علمی حاضر در اردو بسیار قوی بودند و به من در زمینه ی رفع اشکال دروس پایه بسیار کمک کردند.


•  علیرضا فرمانی-چهارم ریاضی-میانگین تراز 5883
در مجموع اردوی بسیار خوبی بود.از مزایای آن می توان به برگزاری آزمون های صبحانه و عصرانه اشاره کرد که به من بسیار کمک کرد.تیم پشتیانی و ناظران علمی قوی ای کنار ما بودند، با حضور این اشخاص حس کردیم به موفقیت خیلی نزدیک تر شده ایم.

در پایان دانش آموزان چند عکس یادگاری گرفتند...