سرای دانش

برگزاری مسابقه فوتبال در دبستان سرای دانش سعادت آباد بهترین مدرسه منطقه 2

لیگ فوتبال دبستانی های واحد سعادت آباد

مردم جهان فوتبال را دوست دارند چرا که به آنها هیجان می دهد، عشق می دهد.... این عشق را می توانی در اتاق پسری ببینی که دیوار های اتاقش پر شده از عکس های علی کریمی، فرهاد مجیدی و یا اینکه مسی و رونالدو . و یا همان تماشاگری که در استادیوم ساعت ها بطور ایستاده تیمش را تشویق می کند، وقتی صحبت از فوتبال می شود همه شرکت می کنند و نظر می دهند از صحنه های زیبای فوتبال به هم می گویند، از خاطرات خوبشان از اینکه چگونه تیم محبوبشان پیروز مسابقه دیروز شده بود. ما نیز با تشکیل لیگ فوتبالی آماده کرده ایم تا تمام زیبایی های فوتبال را به بهترین شکل ممکن نمایش دهیم.در هفته های آخر سال دانش آموزان پر جنب و جوش و دوستدار فوتبال دبستان سرای دانش واحد سعادت آباد ، با برنامه ریزی های معاون انضباطی دوره اول ، خانم سارا نوری دلشاد ، لیگی تشکیل دادند از 10 تیم 5 نفره از پایه های دوم و سوم ابتدایی. 

برگزاری مسابقه فوتبال در دبستان
 
برگزاری مسابقه فوتبال در دبستان
 

این مسابقات که طی 3 هفته به طول انجامید ، با حضور معاون های انضباطی ،مدیریت ، مربی ورزش و البته با تشویق و حضور پر انرژی همکلاسی ها همراه بود و نشاط و هیجان مضاعفی را در حیاط و مدرسه ایجاد کرد. 

در پایان این دوره از مسابقات ، قهرمان ها مشخص و به تیم برنده کاپ های قهرمانی اهدا شد . پیروز این مسابقات : تیم اول و قهرمان از کلاس سوم ب : آقایان سیاوش زنده دل،هومان فریامی،رادین ابتکار، آریا مظفری و سپهر سبط حسینی و تیم نایب قهرمان از کلاس سوم الف: آقایان کیان عابدنمینی ، ماهان نصیری ، آراد طاهرزاده، بردیا تصویبی تنهاو اهورا کریم زاده معرفی شدند . 

 

برگزاری مسابقه فوتبال در دبستان
برگزاری مسابقه فوتبال در دبستان
media-object

شبنم سلطانیه

بسیار عالی بود،همیشه موفق باشن🌺🌺🌺

media-object

حسن ستاری

چقدر باحالن فوتبالیست‌های دبستانی سعادت آباد.بخصوص پرسپولیسیاشون.موفق باشید و ورزشکار و تندرست.

media-object

فاطمه فولادی

خبر جذابی بود. باتشکر...

media-object

نرجس مقتدائی

آفرین بر فوتبالیست های شاد، پر انرژی و قهرمان دبستان سعادت آباد

media-object

امید محمدخانی

بسیار خوب وعالی

media-object

مجتبی عبدالملکی

خسته نباشید به همکاران دبستان سعادت آباد

media-object

آنا حسینی

مبارکشون باشه🌷🌷🌷

media-object

سارا نوری

همیشه همینجوری پرانرژی و خندون ببینمتون 😍

media-object

زهرا کشاورز

بچه ها مچکریم...