سرای دانش

برپایی روز آزاد در دبستان ملک طبق عادت هر ساله

با به پایان رسیدن امتحانات، در دبستان تصمیم گرفته شد برنامه مفرح و شادی طبق خواسته ی دانش آموزان صورت گیرد.

امروز، 29 اردیبهشت ماه، دبستان پسرانه سرای دانش واحد ملک امروز را  روز آزاد برای دانش آموزان انتخاب کرد. همه ساله و در این ایام پایانی سال روز آزاد در تمامی مدارس برپا میشود که در روحیه دانش آموزان تاثیر بسیار خوبی نیز میگذارد و یک روز بیاد ماندنی خواهد بود.

در این روز هیچ کتابی لازم نبود بیاورند و هیچ امتحانی برگزار نشد و به پسران ما اجازه داده شد که  وسایل بازی مشخص شده، هر خوراکی ( به غیر از سوسیس، کالباس و نوشابه و مشتقات)و کتابی که دوست دارند به مدرسه بیاورند.   پسران ما  به همراه دبیر و پشتیبان کلاس خود، به حیاط مدرسه رفتند و هر یک با وسایل بازی که آورده بودند بازی کردند و فقط زنگ های هنر و زبان به صورت آموزشی برگزار شد.

این روز به خواسته ی خود پسران، انتخاب شد و دانش آموزان از اینکه در کنارهم بودند خشنود شدند. 

تاثیر شادی کردن بر رشد کودک: 

کودکان شاد معمولاً سالم و پرانرژی هستند و شادکامی به خودی خود انگیزه نیرومندی برای انجام کارهاست. روی هم رفته کودکان شاد با آرامش بیشتری ناکامی‌ها و موانع را می‌پذیرند و سعی می‌کنند راهی برای عبور از آن‌ها پیدا کنند. شادکامی مطمئنا مشوق همه نوع تماس‌ها و فعالیت‌های اجتماعی است، زیرا مردم معمولا واکنش مثبتی نسبت به شادابی از خود نشان می‌دهند و شادکامی باعث می‌شود کودک، چهره دوستانه‌ای داشته باشد که خود نقطه شروع خوبی برای انواع ارتباطات شخصی است. 

روز آزاد
media-object

الهه شیرزاد

ممنون بابت زحمات یکساله همگی

media-object

پریناز بنیسی

با سلام با تشکر از زحمات مدیریت مدرسه ملک بخصوص معلم کلاس اول سرکار خانم شیرازی بابت تمام زحمات سال تحصیلی کمال تشکر را دارم امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید .دکتر پریناز بنیسی

media-object

فائزه عبدی

از تصاویر جالب و زیبایی که انتخاب کردید پر واضح است که روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشته اید ، خداروشکر همیشه شاد و موفق باشید