سرای دانش

برگزاری جلسه معارفه پیش دبستان

جلسه معارفه کلاس پیش دبستان با حضور پر رنگ اولیا و دانش آموزان و با همراهی معاونت آموزشی، انضباطی _ تربیتی و معلم کلاس برگزار گردید.

روز شنبه مورخ 26 ام شهریور ماه ، روز جذاب ، خاطره انگیز و به یاد ماندنی ای برای کوچولو های پیش دبستانی مدرسه ی ما بود. فضای کلاس قشنگ و دوست داشتنی بود.

ابتدا بچه های عزیزمون رو بردیم و کلاسشون رو دیدن. هر کدوم شور و نشاط خودشون رو به نحوی نشون می دادن ، یکی با رزرو کردن میز و صندلی و رنگ مورد علاقش ، یکی با نام بردن عکس حیوانات که روی دیوار بودند. یکی با نشستن و بازی کردن با وسایل داخل کلاس و ... ، سپس رفتند و در کلاس مخصوص جلسات، مودب کنار پدر و مادر هایشان نشستند. 

در آغاز پذیرایی مختصری از حاضرین صورت گرفت. سپس مربی پیش دبستان خانم سلیمی شروع به معرفی خود و ارائه پاورپوینت آموزشی خود به اولیای عزیز کردند. 

سپس هر کدوم از بچه ها خودشون رو معرفی کردند و چون صحبت ها طولانی بود، بچه ها را به حیاط مدرسه راهنمایی کرده و در آنجا مشغول بازی و کشیدن نقاشی شدند. پس از شرح کامل شیوه آموزش ، روش های آموزشی ، هماهنگی موارد کلی و انتظارات از اولیا توسط مربی مربوط معاونت آموزشی سیاست های آموزشی را با روی خوش و گرمی خاص خود ، برای اولیا بیان نمودند.

در نهایت آقای باقدم معاونت انضباطی _ تربیتی مدرسه به شرح نکات انضباطی، مقدمات حضور بچه ها برای اول مهر، یادآوری آسیب های تربیتی ای که متوجه بچه های این سن در منزل است پرداختند و به سوالات و ابهامات مطرح شده پاسخ دادند. 

تمام سعی کادر مدرسه بر این بود که استرس های اولیه از اولیای بچه ها ، تاکید حضور بچه ها، بدون غیبت در طول روز شود سال تحصیلی گردید که به بهترین مشکل ، با فضای مدرسه و دوستان سازگار شده و با انگیزه به مدرسه بیایند. 

در نهایت وسایل بچه ها از قبیل کتابها ، لباس ورزشی و ... به اولیای عزیز تحویل و با خوشرویی بدرقه شدند.

برگزاری جلسه معارفه پیش دبستان همراه با معلم
برگزاری جلسه معارفه پیش دبستان همراه با معلم
برگزاری جلسه معارفه پیش دبستان همراه با معلم